top of page

Bielsko-Biała dla Toma Hanksa

W naszym wspaniałym mieście Bielsku-Białej w latach 1973-2000 w Fabryce Samochodów Małolitrażowych produkowany był Fiat 126p, czyli innymi słowy nasz polski Maluch. :)

W zeszłym miesiącu znany ze swojego poczucia humoru Tom Hanks dodał zdjęcie z Maluchem na swoim fanpage z podpisem "Szczęśliwy z mojego nowego samochodu! Hanx".

Z biegiem czasu dodał jeszcze dwa zdjęcia, a internauci i fani Malucha z radością informowali go o pochodzeniu i historii tego charakterystycznego samochodu.

"Jestem bardzo podekscytowany moim nowym samochodem!! Hanx"

"Mam nowy samochód! Hanx" źródło

Zachwyt Hanksa nad Maluchem postanowiła wykorzystać Monika Jaskólska z Bielska-Białej.

Wpadła na pomysł, aby zebrać pieniądze na zakup Fiata 126p i wysłać go do USA jako prezent dla Toma Hanksa. Uważam, że inicjatywa z jaką wyszła jest na prawdę wspaniała ! Z takiego pomysłu przyjdzie nam czerpać wiele korzyści, Nam - Bielszczanom. Jest to ciekawa forma promocji naszego miasta, a co tu dużo mówić - Nasze Miasto jest najlepsze. Jeżeli mieszkasz w Bielsku-Białej, to wiesz jak każdy lubi tu wracać i mieszkać. Społeczność w tym mieście jest niezwykła, a większość z nas to lokalni patrioci.

Wpłat - nawet tych symbolicznych - możesz dokonywać klikając w obrazek poniżej lub osobiście w Centrum Handlowym Gemini w Bielsku-Białej.

Organizatorka i pomysłodawczyni zastrzega, że każda złotówka zebrana powyżej założonej kwoty trafi do Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Cała akcja ma bardzo pozytywny odbiór, ale jak to z reguły bywa sukces, pomysł i zaangażowanie mają swoje dwie strony medalu. Inicjatywa budzi wątpliwości niektórych osób, dlatego Monika Jaskólska napisała:

Otóż ja Monika Jaskólska matka 3 dzieci pracująca po 17 godzin dziennie 7 dni w tygodniu nie będąca od 4 lat nawet na urlopie swoimi rękami głową i ciężką pracą jako osoba prywatna wolontariusz zebrałam w ostatnich dwóch latach 126 tysięcy złotych dla naszego Szpitala Pediatrycznego. Dodam że nawet 50 groszy nie trafiło do mojego portfela. Teraz również za darmo wspieram nasze miasto, bo je kocham . Dziś cała Polska o nas mówiła i to jest plus tej akcji jak również fakt ze jeżeli uda się zebrać więcej to znowu zrobimy coś dla Szpitala. Mam również nadzieję że każdy zrozumiał sens tej akcji, bo już jaśniej się nie da. Piękne mamy miasto i

pozostańmy na tym ostatnim zdaniu. Ps nie jestem zła na hejty przy sukcesie zawsze są. Zobacz również wywiad na stronie DDTVN klikając w zdjęcie:

My jesteśmy dumni z całej akcji, wspieramy i czekamy na fotkę Hanksa z Maluchem oklejonym zdjęciami naszego miasta.

AB


Ostatnie posty
bottom of page