top of page

Plug & Plant - czyli Twój prywatny ogród wertykalny

Grupa Verde Vertical składająca się z designerów, architektów i inżynierów zajmuje się już przeszło 10 lat tworzeniem ogrodów wertykalnych. Na swoim koncie mają setki realizacji, a każdy ich projekt zdumiewa za każdym razem.

W 2015 roku grupa wypuściła informację na rynek o Plug & Plant - domowym mini ogrodzie wertykalnym, który możemy dowolnie powiększać. Z łatwością można też łączyć ze sobą elementy tworząc naszą wymarzoną, zieloną ścianę. Dodatkowo system nawadniający będzie dbał o nasze roślinki przez 30 dni od uzupełnienia w nim wody.

Idea jest na prawdę wspaniała. Szukając informacji na ten temat, dowiedzieliśmy się, że podstawowy zestaw: panel, kanał, zbiornik, czujnik oraz 12 rodzajów wtyczek miał kosztować 49$ (do Polski wraz z przesyłką 69$). Zobaczcie filmik:

Projekt realizowany był przez Kickstarter do listopada 2015, zamówione produkty dostarczone miały być na maj 2016. Firma potrzebowała 50 000 $ na realizację. Udało im się uzbierać 4/5 z wyznaczonego celu, dlatego musieli anulować swój projekt.

Gdyby udało im się wdrożyć projekt kupilibyście ?

My dalej trzymamy kciuki, aby im się udało.

Zobaczcie ich dotychczasowe realizacje:

A.B.

Ostatnie posty
bottom of page