Plug & Plant - czyli Twój prywatny ogród wertykalny

November 9, 2016

Grupa Verde Vertical składająca się z designerów, architektów i inżynierów zajmuje się już przeszło 10 lat tworzeniem ogrodów wertykalnych. Na swoim koncie mają setki realizacji, a każdy ich projekt zdumiewa za każdym razem. 

 

 

 

 źródło

 

 

W 2015 roku grupa wypuściła informację na rynek o Plug & Plant - domowym mini ogrodzie wertykalnym, który możemy dowolnie powiększać. Z łatwością można też łączyć ze sobą elementy tworząc naszą wymarzoną, zieloną ścianę. Dodatkowo system nawadniający będzie dbał o nasze roślinki przez 30 dni od uzupełnienia w nim wody.

 

 

 

 

 

 źródło

 

Idea jest na prawdę wspaniała. Szukając informacji na ten temat, dowiedzieliśmy się, że podstawowy zestaw: panel, kanał, zbiornik, czujnik oraz 12 rodzajów wtyczek miał kosztować 49$ (do Polski wraz z przesyłką 69$).  Zobaczcie filmik:

 

 

 

Projekt realizowany był przez Kickstarter do listopada 2015, zamówione produkty dostarczone miały być na maj 2016. Firma potrzebowała 50 000 $ na realizację. Udało im się uzbierać 4/5 z wyznaczonego celu, dlatego musieli anulować swój projekt. 

 

Gdyby udało im się wdrożyć projekt kupilibyście ? 

My dalej trzymamy kciuki, aby im się udało. 

 

Zobaczcie ich dotychczasowe realizacje:

 

 

 źródło

 źródło

 źródło
A.B.

 

Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Partnerzy:

page made with love by aleksandra wesołowska © 2020

Logo_Studio355.png
Logo Birch House Vintage.png

+48 508 647 414  |   jb355manufaktura@gmail.com